Domácí fontána SELIGER TAO

Kód: 20031

 • Pokojová fontána z přírodního kamene.
 • Rozměry: průměr 35 cm, výška 26 cm
 • Záruční doba 24 měsíců.
 • Země původu: SRN

3 199,00 Kč S DPH
Na dotaz, dodání obvykle do týdne.

Počet


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

 • Garance kvality. Garance kvality.
 • Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma. Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma.
 • Možnost výměny zboží. Možnost výměny zboží.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Domácí fontána TAO

Velmi originálni solitér z přírodního kamene s čerpadlem, které žene vodu v uzavřeném okruhu.

Vodá stéká po stěně z kamene, která je nasvícená.

Okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který vám přinese klid a harmonii do duše.

Jako vodopád stéká voda po jednotlivých schůdcích této fontány. Tekoucí voda uvolňuje energie a symbolizuje blahobyt a zdraví v učení Feng-Shui.

Koule z vápence harmonizuje naše myšlenky a smysl pro intuici.

Domácí solitér Tao obsahuje: Solitér z přírodního kamene, čerpadlo, halogenové osvětlení. 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 • Čerpadlo s osvětlením.Vstup: 12V / 50 Hz 2,5 W Výška – maximum 50 cm Max L / hod 320 L
 • Transformátor Vstup: 230V / 50 Hz Výstup: 12V / 1200 mA
 • Osvětlení 12V/50Hz, max.10W
 • Ochrana: ochrana proti přehřátí a přetížení Vyrobeno dle: DIN EN 60742

Fontány z přírodních kamenů jsou velmi silné generátory energie, oživují daný sektor (peníze, zdraví, vztahy ,...) hlavně díky svému tvaru, materiálu a barevné symbolice.

Každá fontána, kterou nabízíme má svou symboliku, která se dá velmi dobře využít při zařizování, harmonizaci a programování vašeho prostoru podle zásad Feng shui.

Velmi originální pokojová fontána Tao s kalcitu žlutým ve tvaru vodopádu. Voda kouzelně stéká po jednotlivých schodech fontány, které jsou zevnitř nasvícené a zároveň otáčí kouli z kalcitu žlutého.

Okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který vám přinese klid a harmonii do duše.

Fontány jsou výborné pro zlepšení, ionizaci a zvlhčování vzduchu a také pro lapání prachu.Zvyšování vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušování pokožky a sliznice. Bereme v úvahu i působení kalcitu žlutého: Kalcit žlutý je účinný zesilovač a čistič energie. Pokud máte kalcit v místnosti, pomůže vám udržet energii v rovnováze - aby se negativní energie odvedla, proměnila a přitom se zvýšila vaše vlastní energie. Odstraňuje z těla nečistou energii. Kalcit urychluje vývoj a růst. Je to duchovní kámen, spojuje nás vyšším vědomím. Napomáhá k přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologické schopností, jasnovidectví, cestování mimo tělo. Je vhodný při meditaci, protože otevírá nové obzory a přináší klid mysli. Zároveň povzbuzuje ke kreativitě a tvořivosti, přináší radost, lehkost, uvolnění.Je velmi nápomocný, když ztrácíme motivaci a ovládne nás lenost. Dodává energii a nadšení na všech úrovních. Zklidňuje mysl, pomáhá rozvíjet zdravý úsudek, schopnost analyzovat, povzbuzuje paměť. Otevírá nás životu a podporuje ochotu navazovat kontakty. Přivádí do rovnováhy citové napětí, nahrazuje ho klidem a vyrovnaností. Zvyšuje sebedůvěru a posiluje schopnost překonávat neúspěchy. 

Umístění: Pro posílení zdraví, hojnosti, štěstí a dobrých vztahů v rodině ji doporučujeme umístit ve východní části (z hlediska místnosti nebo z hlediska celého bytu, domu). Pokud chcete posílit svou kariéru a podpořit nové příležitosti umístěte ji na sever. Pro zvýšení příjmů fontánu doporučujeme umístit v jihovýchodní části.

Náš tip: fontána může být ideálním dárkem pro šéfa firmy! Totiž vodní prvek, kde je voda neustále v pohybu (energie jang) je jeden z nejsilnějších prostředků na pokrok v kariéře a pro příliv financí.

20031

Parametry

Výška
25 cm
Průměr
35 cm

13 dalších produktů ve stejné kategorii: