Domácí fontána SELIGER MASAO

Kód: 20006

 • Pokojová fontána z přírodního kamene.
 • Rozměry: podstavec: 20 x 20 cm, celková výška: 27 cm
 • Záruční doba 24 měsíců.
 • Země původu: SRN

2 399,00 Kč S DPH
SKLADEM - ihned k odběru!

Počet


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

 • Garance kvality. Garance kvality.
 • Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma. Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma.
 • Možnost výměny zboží. Možnost výměny zboží.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Domácí fontána MASAO

Díky svému harmonizujícímu vzhledu má uklidňující účinek a zve k relaxaci každého, kdo se na ni dívá.

Fontána MASAO obsahuje: fontánu z pravého kamene - břidlice čerpadlo halogenové osvětlení

Rozměry: podstavec: 20 x 20 cm, celková výška: 27 cm

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 • Čerpadlo Vstup: 12V / 50 Hz 2,5 W Výška – maximum 50 cm Max L / hod 280
 • Transformátor Vstup: 230V / 50 Hz Výstup: 12V / 1200 mA
 • Osvětlení 12V/50Hz, max.10W
 • Ochrana: ochrana proti přehřátí a přetížení Vyrobeno dle: DIN EN 60742

Fontány z přírodních kamenů jsou velmi silné generátory energie, oživují daný sektor (peníze, zdraví, vztahy ,...) hlavně díky svému tvaru, materiálu a barevné symbolice. Každá fontána, kterou nabízíme má svou symboliku, která se dá velmi dobře využít při zařizování, harmonizaci a programování vašeho prostoru podle zásad Feng shui.

Okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který vám přinese klid a harmonii do duše.

Fontány jsou výborné pro zlepšení, ionizaci a zvlhčování vzduchu a také pro lapání prachu.Zvyšování vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušování pokožky a sliznice. Bereme v úvahu i působení kalcitu žlutého: Kalcit žlutý je účinný zesilovač a čistič energie. Pokud máte kalcit v místnosti, pomůže vám udržet energii v rovnováze - aby se negativní energie odvedla, proměnila a přitom se zvýšila vaše vlastní energie. Odstraňuje z těla nečistou energii. Kalcit urychluje vývoj a růst. Je to duchovní kámen, spojuje nás vyšším vědomím. Napomáhá k přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologické schopností, jasnovidectví, cestování mimo tělo. Je vhodný při meditaci, protože otevírá nové obzory a přináší klid mysli. Zároveň povzbuzuje ke kreativitě a tvořivosti, přináší radost, lehkost, uvolnění.Je velmi nápomocný, když ztrácíme motivaci a ovládne nás lenost. Dodává energii a nadšení na všech úrovních. Zklidňuje mysl, pomáhá rozvíjet zdravý úsudek, schopnost analyzovat, povzbuzuje paměť. Otevírá nás životu a podporuje ochotu navazovat kontakty. Přivádí do rovnováhy citové napětí, nahrazuje ho klidem a vyrovnaností. Zvyšuje sebedůvěru a posiluje schopnost překonávat neúspěchy.

Umístění: Pro posílení zdraví, hojnosti, štěstí a dobrých vztahů v rodině ji doporučujeme umístit ve východní části (z hlediska místnosti nebo z hlediska celého bytu, domu). Pokud chcete posílit svou kariéru a podpořit nové příležitosti umístěte ji na sever. Pro zvýšení příjmů fontánu doporučujeme umístit v jihovýchodní části.

Náš tip: fontána může být ideálním dárkem pro šéfa firmy! Totiž vodní prvek, kde je voda neustále v pohybu (energie jang) je jeden z nejsilnějších prostředků na pokrok v kariéře a pro příliv financí.

20006

Parametry

Výška
27cm
Hmotnost
6kg

13 dalších produktů ve stejné kategorii: