Domácí fontána SELIGER ARDO

Kód: 20029

  • Pokojová fontána z přírodního kamene.
  • Rozměry: průměr 22 cm, výška 19cm
  • Záruční doba 24 měsíců.
  • Země původu: SRN

1 849,00 Kč S DPH
Na dotaz, dodání obvykle do týdne.

Počet


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

  • Garance kvality. Garance kvality.
  • Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma. Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma.
  • Možnost výměny zboží. Možnost výměny zboží.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Domácí fontána ARDO

Velmi originálni solitér z přírodního kamene s čerpadlem, které žene vodu v uzavřeném okruhu. Vodá stéká po stěně z kamene, která je nasvícená.

Okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který vám přinese klid a harmonii do duše. Vycentrovaná - neustále sestupující voda přes soustřednou kružnici břidlicové fontány. Uklidňující efekt této oázy meditace nás dovede ke klidu v našem vlastním nitru.

Domácí solitér Ardo obsahuje: solitér z přírodního kamene, čerpadlo 150L a halogenové osvětlení.

Rozměry: průměr 22 cm, výška 19cm. 

Fontány jsou velmi silné generátory energie, oživují daný sektor (peníze, zdraví, vztahy ,...) hlavně díky svému tvaru, materiálu a barevné symbolice. Každá fontána, kterou nabízíme je originál a má svoji symboliku, která se dá velmi dobře využít při zařizování, harmonizaci a programování vašeho prostoru podle zásad Feng shui.

Originální pokojová Fontána Kasumi z přírodního kamene z břidlice s vynikající úpravou je okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který vám přinese klid a harmonii do duše. Voda stéká po stěně z kamene, který je nasvícen. Její harmonický tvar vytváří oázu klidu a meditace v této rychlých a hektických časech ..

Fontány jsou výborné pro zlepšení, ionizaci a zvlhčování vzduchu a také pro lapání prachu. Zvyšování vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušování pokožky a sliznice. Umístění: Pokud chcete posílit úspěšnost vašeho podniku, jeho prestiž, přilákat nové zákazníky nebo obchodní partnery umístěte ji na sever. Pro zvýšení příjmů ji doporučujeme umístit na jihovýchod. Pro posílení zdraví, hojnosti, štěstí ji doporučujeme umístit ve východní části.

Náš tip: fontána může být ideálním dárkem pro šéfa firmy! Totiž vodní prvek, kde je voda neustále v pohybu (energie jang) je jeden z nejsilnějších prostředků na pokrok v kariéře a pro příliv financí.

20029

Parametry

Výška
19cm
Průměr
22cm

13 dalších produktů ve stejné kategorii: