Domácí fontána SELIGER GUO

Kód: 20041

 • Pokojová fontána z přírodního kamene.
 • Rozměry: 41 x 25,5 x 15 cm
 • Záruční doba 24 měsíců.
 • Země původu: SRN


2 899,00 Kč S DPH

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

 • Garance kvality. Garance kvality.
 • Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma. Rychlé doručení. Doprava od 5 000 Kč zdarma.
 • Možnost výměny zboží. Možnost výměny zboží.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Domácí fontána GUO

Velmi originální solitér z přírodního kamene s čerpadlem, které žene vodu v uzavřeném okruhu. Voda stéká po stěně z kamene, která je nasvícená. Okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který vám přinese klid a harmonii do duše. Ve Feng Shui je považováno za příznivé, jestliže se díváte na pomalu tekoucí řeku z Vašeho domova. Bohužel, málo domácností či kanceláří je na takovémto šťastném místě. Proto byla tato fontána navržena k navození pocitu pozvolna tekoucí řeky. Řeka se stará o výborné Chi, které zabraňuje tzv. negativním energiím, které bývají uvězněné v místnostech, a tak Chi může proudit volněji.

Domácí solitér Guan obsahuje: solitér z přírodního kamene, čerpadlo, halogenové osvětlení.

Rozměry: 41 x 25,5 x 15 cm 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 • Čerpadlo Vstup: 12V / 50 Hz 2,5 W Výška - maximum 50 cm Max L / hod 280
 • Transformátor Vstup: 230V / 50 Hz Výstup: 12V / 1200 mA
 • Osvětlení 12V/50Hz, max.10W
 • Ochrana: ochrana proti přehřátí a přetížení Vyrobeno dle: DIN EN 60742


Fontány jsou velmi silné generátory energie, oživují daný sektor (peníze, zdraví, vztahy ,...) hlavně díky svému tvaru, materiálu a barevné symbolice. Každá fontána, kterou nabízíme je originál a má svoji symboliku, která se dá velmi dobře využít při zařizování, harmonizaci a programování vašeho prostoru podle zásad Feng shui.

Originální pokojová fontána Guo z přírodního kamene z břidlice s vynikající úpravou je okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který vám přinese klid a harmonii do duše. Voda stéká po stěně z kamene, který je nasvícen. Její harmonický tvar vytváří oázu klidu a meditace v této rychlých a hektických časech. Fontány jsou výborné pro zlepšení, ionizaci a zvlhčování vzduchu a také pro lapání prachu. Zvyšování vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušování pokožky a sliznice.

Umístění: Pokud chcete posílit úspěšnost vašeho podniku, jeho prestiž, přilákat nové zákazníky nebo obchodní partnery umístěte ji na sever. Pro zvýšení příjmů ji doporučujeme umístit na jihovýchod. Pro posílení zdraví, hojnosti, štěstí ji doporučujeme umístit ve východní části.

Náš tip: fontána může být ideálním dárkem pro šéfa firmy! Totiž vodní prvek, kde je voda neustále v pohybu (energie jang) je jeden z nejsilnějších prostředků na pokrok v kariéře a pro příliv financí.

20041

Parametry

Výška
15cm
Šířka
25,5cm
Hmotnost
9kg

13 dalších produktů ve stejné kategorii: